Farklı sektörlere yönelik kurumsal satış ve müşteri hizmetleri tecrübesini ithalatçı sıfatıyla kendisine ait “Ecozone” markası altında devam etme kararı alan firmamız İzmir merkezli olarak Türkiye’nin her bölgesine hizmet vermektedir.
CE, RoHS ve ISO gibi uluslaarası kalite belgelerine sahip yurtdışı üreticilerle uzun vadeli iş ortaklığı vizyonuyla çalışan firmamız, kurumsal müşterilerine katma değer sağlamayı amaçlamaktadır.
Oteller,restoranlar,catering firmaları,okullar,fabrikalar,hastaneler gibi farklı iş ortamlarının dezenfeksiyon süreçlerini doğal, etkin ve ekonomik hale getirmek için çaba harcanmaktadır.
Ozonun, kimyasal yöntemlere göre sağlık ve ekonomi açısından sağladığı katma değeri deneyimleyen kurumsal müşterilerimiz, müşteri ve çalışanlarına sağlıklı ortamlar yaratmanın mutluluğunu yaşamaktadır.
FDA(Amerikan Gıda ve İlaç Dairesi),USDA(Birleşik Devletler Tarım Dairesi) ve EPA(Amerikan Çevre Koruma Ajansı) gibi ABD’nin resmi kurumlarınca da onaylanan ozonun, ülkemizde kullanımının yaygınlaşması kimyasalsız ve sağlıklı bir yaşam için son derece önemlidir. Firmamız iş ortağı ve danışman vizyonuyla ilgili tüm sektörlerde bu farkındalığı yaratarak; hem müşterilerine, hem de ülkemize katkıda bulunmayı hedeflemektedir.
Yerinde kurumsal müşteri ziyaretleri ile ihtiyaç ve çözümü tespit eden firmamız, müşterilerine en doğru ve ekonomik çözümleri sunmaya devam etmektedir.
Geleneksel yöntemler dışında farklı iş yapış şekilleri geliştiren, sektör trendlerini takip eden ve inovasyonu içselleştiren firmamız, rekabette bu vizyonunun avantajını yaşamaktadır.