Eco202C Ozon Dezenfektörü

Eco318B Ozon Dezenfektörü

Eco812 Akıllı Hava Temizleyicisi

Eco208 Hava Temizleyici ve Ozon Dezenfektörü

Eco150A Taşınabilir Ozon Jeneratörü

Eco228 Araç İçi Mini Hava Temizleyici
Kullanım:

  • Hava, Ortam, Su ve Ekipman Dezenfeksiyonu
  • Kötü Kokuların Giderilmesi
  • Sebze, Meyve, Yeşillik, Et, Balık, Tavuk ve Deniz Ürünleri Gibi Gıdaların Dezenfeksiyonu ve Tarım İlacı Kalıntılarından Arındırılması (Ozon çıkışının suya verilmesi ile)

 

Portatif olarak veya monte edilerek kullanılan, sadece elektrikle çalışan hava ozon dezenfektörü ile hiçbir sarf gideri olmadan ve kimyasal kalıntı bırakmadan havadaki patojenler(bakteri,virüs,vb..) yok edilebilir.

Sigara, alkol, rutubet, boya, küf, benzin, ter, hayvan, is, lağım, çöplük, leş,yemek, balık, soğan, sarımsak gibi kötü kokular, kimyasal bazlı parfümler gibi baskılanarak değil parçalanarak yok edilir.

Zaman programlı olarak kullanıldığında belirli zaman aralıklarında ortama ozon veren cihaz, bekleme moduna geçerek , ozonun dezenfeksiyon veya kötü koku giderimini sağlayıp oksijene dönüşümünü bekler.

Yoğun ozon uygulaması yapılacağı durumda manuel olarak kullanılan cihaz, ortamda insan veya evcil hayvan bulunmadığı durumda(yoğun ozon kokusunun rahatsız etmesi nedeniyle) çalıştırılarak dezenfeksiyon ve kötü koku giderimi sağlanır. Araç klimaları ve döşemelerindeki sigara ve diğer kötü kokuların giderilmesinde de ozon uygulamasından etkin olarak faydalanılabilir.

Ortamda bulunan gıda ve eşyalar üzerindeki bakteri, virüs, küf ve mantar oluşumlarını engelleyerek hijyenik ortamlar yaratılır.

Uygulama Yerleri:

Otel odaları, otel mutfakları, restoran mutfakları, gıda işleme alanları, yemek ve catering firmaları, fast food işletmeleri, okullar, spor ve SPA merkezleri, hastaneler, AVM tuvaletleri, fabrika soyunma odaları,market manav ve balık reyonları, araçlar

Teknik Özellikleri:

CE ve RoHS Belgeli

Ozon(Aktif Oksijen) Çıkışı: 500 mg/saat

Çalışma Voltajı: AC 220V, 50 Hz

Enerji Tüketimi: 18 W

Net Ağırlık: 1.07 Kg

Boyutlar:170 mm*240 mm*70 mm

Otomatik Döngülü Zaman Programlama Modu

202C